poniedziałek, 11 lipca 2016

Rzęsy z aliexpress i klej "duo"

Dziś kilka słów o zamówieniu z aliexpress. Słynne chińskie pseudo allegro ma w swojej ofercie wiele produktów zarówno tych "oryginalnych", ale również podrobionych i mówiąc szczerze tanich. Robiąc małe zakupy "pierdołkowe" skusiłam się na sztuczne rzęsy, ponieważ warto je mieć w szafce, a także na klej "duo". Klej do złudzenia przypomina klej oryginalny, ale nie ma się co łudzić, jest on podróbką - czego możemy się spodziewać za 4 złote? Dobrego kleju, mimo że jest on podrobiony.

Klej bardzo dobrze utrzymuje rzęsy, nie robi problemów przy doklejaniu. Jest przeźroczysty więc nie ma  widocznego śladu w miejscu doklejenia rzęs. Klej dobrze się odkleja 

Rzęsy z aliexpress, to temat rzeka ... dla każdego znajdzie się coś dobrego. Ceny kuszą, ale czasami jakość ma wiele do życzenia. Ja moje zamówione rzęsy muszę pochwalić.
Znajdują się na niezauważalnym na oku, bezbarwnym paseczku, są mięciutkie i na szczęście nie błyszczą się! Wyglądają bardzo naturalnie oraz mają cudowny kształt. Na końcach są najdłuższe oraz pięknie podkręcone. Czyli to co lubię najbardziej! :)
Koszt 5 par rzęs razem z przesyłką, to 4,50 .


1 komentarz:

  1. Nigdy nie miałam sztucznych rzęs , ale może się skuszę :)

    OdpowiedzUsuń

Zaglądasz tu, zostaw po sobie ślad :)
Tylko kulturalnie.
Inne komentarze nie będą publikowane.

Materiały (w szczególności: zdjęcia) zawarte na niniejszej stronie chronione są prawem autorskim (na mocy: Dz. U. 1994 nr 24 poz. 83, Ustawa z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych).