Kontakt i Współpraca

Chcesz współpracować z moim blogiem ? Chcesz żebym reklamowała Twoją stronę, stworzyła stylizację z biżuterią lub ciuchem Twojej firmy, przetestowała, zareklamowała,zrobiła recenzję jakiegoś kosmetyku ?Chcesz zorganizować konkurs? Masz uwagi dotyczące bloga? Napisz do mnie 
paskudolla@gmail.com


Zanim napiszesz do mnie w sprawie współpracy, musisz wziąć pod uwagę kilka rzeczy:


1. Włożyłam dużo pracy oraz serca w tego bloga i bardzo szanuję czas, który poświęciłam w stworzenie tego miejsca.


2. Nim zaproponujesz mi współpracę zastanów się co chcesz mi zaoferować i czego oczekujesz w zamian. Chętnie wysłucham Twojej propozycji i jeśli mnie zainteresuje, wspólnie dojdziemy do satysfakcjonującego dla obu stron rozwiązania.


3. Jeśli poprosisz mnie o recenzję produktu licz się ze szczerą opinią. Gdy będzie mi odpowiadać, usłyszysz ode mnie wiele miłych rzeczy, lecz jeśli produkt nie spełni moich oczekiwań, nie omieszkam o tym napisać.


4. Otwarta jestem na różne rodzaje współpracy – testy produktów, organizacja konkursów to tylko wierzchołek góry lodowej, jaką są możliwości wspólnych działań :) Zaskocz mnie, a z pewnością przychylniej spojrzę na Twoją propozycję!


5. Traktuję poważnie partnerów biznesowych i chciałabym, byś i Ty mnie tak traktował. Szanuj moją pracę, stawiaj realne warunki i wywiązuj się z obietnic, a z pewnością nasza współpraca będzie udana :)


Jeśli przeczytałeś/łaś powyższe punkty i w dalszym ciągu zainteresowany jesteś współpracą napisz do mnie na paskudolla@gmail.com . Postaram się odpowiedzieć tak szybko, jak będzie to możliwe!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Zaglądasz tu, zostaw po sobie ślad :)
Tylko kulturalnie.
Inne komentarze nie będą publikowane.

Materiały (w szczególności: zdjęcia) zawarte na niniejszej stronie chronione są prawem autorskim (na mocy: Dz. U. 1994 nr 24 poz. 83, Ustawa z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych).